Zastupitelé

Zpráva ze dne: 14.12. 2012
Starosta obce  Luboš Kuneš 
Místostarosta obce  Ing. Václav Aubrecht 
Předseda finančního výboru    Jan Plevka 
Členové finančního výboru Ing. Karel Bechyně
Jiří Burda
Předseda kontrolního výboru   Ladislav Kadlec 
Členové kontrolního výboru František Škvor 
Jiří Burda

Aktuality z obecního úřadu

Úřední deska 22.3. 2017

Oznámení o zveřejnění více zde »

Úřední deska 9.10. 2016

Výsledky voleb do Zastupitelstva Středočeského kraje ve volebním okrsku Všechlapy více zde »

Aktuality 15.4. 2011

Rozpočet na rok 2011 - I.úpravavíce zde »

Aktuality 10.10. 2010

Územní plán Všechlapy Ivíce zde »

Aktuality z mikroregionu

CHOPOS 10.6. 2015

Špulka - rozhledna roku 2014více zde » zobrazit celý příspěvek